mutfak mozaikleri

Mutfak mozaikleri, temiz ve modern

Mutfaklarınızda kullanmak üzere mozaik çalışmalar yapabilirsiniz. Bunun için önce nerelerde mozaik görmek istiyoruz, birinci adım tasarım. Özellikle mutfak alınlıklarında mozaik sıklıkla kullandığımız bir malzeme. Cam mozaik veya seramikle desteklenmiş tasarımlar çok şık duruyor. Bunun için benim bir kaç tavsiyem var, kesinlikle günlük kullandığınız tezgahta mozaik çalışma kullanmayın, hatta kırma mozaik hiç kullanmayın. Misafir mutfaklarında şık olabilir.Bunu söylememdeki amaç hijyen açısındandır. Sık kullandığımız mutfak tezgahlarında temizlik özellikle kırma mozaik döşemede zor olmaktadır. Mozaik parçalarının boyutu büyük olursa, yani fayans-çini parçalarından kırma döşenirse keyifle kullanabilirsiniz.
Mutfak mozaikleri ya çok iri parçalardan yapılmış tezgah olarak kullanılmalı, ya da tezgah alınlığı olarak tasarlanmalıdır.

Mutfak duvarlarında, nihale olarak, kaşıklık olarak bir çok tasarım süs eşyası olarak beğenerek kullanabileceğiniz bir malzemedir. Mutfak masalarında zevkle kullanabileceğiniz mozaik masalarından biri sizin için olabilir. Siparişiniz için info@mozaiksanatevi.com u aramanız yeter.

mutfak mozaikleri
Davlumbaz mozaiği

mutfak mozaikleri

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.